Ідеальні способи позбутися слимаків на присадибній ділянці
Сб. 13 Серпня 2022

Ідеальні способи позбутися слимаків на присадибній ділянці

Якщо слимаки поселилися на присадибній ділянці, то вони згодом можуть заполонити її всю й тоді вже звести їх буде дуже непросто. Городники діляться дуже простими, бюджетними та ефективними засобами боротьби з цими шкідниками. Повідомляє Доброта

Одним з засобів є аміак, 10% його розчин. Він не один раз виручав, коли ніякі хімічні засоби не допомагали. Також, його можна застосовувати на ділянці коли йде повним ходом збір врожаю.

Щоб приготувати засіб, розчиніть в 1 л води 3 ст. л аміаку та обробіть місця, де найбільше скупчуються слимаки. Ефект цього засобу полягає в тому, що ці комахи не люблять різкого запаху. Коли розчин потрапить на їхнє тіло, то може викликати сильний опік, що призведе до миттєвої загибелі їх.

Ще один спосіб, який непогано себе зарекомендував – це звичайне пиво. У пластикові стаканчики покладіть кілька листочків кульбаби, зверху налийте до верху пива та закопайте в землю до самого краю в місці найбільшого скупчення слимаків. Різкий запах пива їм до вподоби, тому вони залазять у стаканчики, поїдають листочки кульбаби й труяться пивом.


Залишити коментар