Ідеальні способи позбутися слимаків на присадибній ділянці

Якщо слимаки поселилися на присадибній ділянці, то вони згодом можуть заполонити її всю й тоді вже звести їх буде дуже непросто. Городники діляться дуже простими, бюджетними та ефективними засобами боротьби з цими шкідниками. Повідомляє Доброта

Одним з засобів є аміак, 10% його розчин. Він не один раз виручав, коли ніякі хімічні засоби не допомагали. Також, його можна застосовувати на ділянці коли йде повним ходом збір врожаю.

Щоб приготувати засіб, розчиніть в 1 л води 3 ст. л аміаку та обробіть місця, де найбільше скупчуються слимаки. Ефект цього засобу полягає в тому, що ці комахи не люблять різкого запаху. Коли розчин потрапить на їхнє тіло, то може викликати сильний опік, що призведе до миттєвої загибелі їх.

Ще один спосіб, який непогано себе зарекомендував – це звичайне пиво. У пластикові стаканчики покладіть кілька листочків кульбаби, зверху налийте до верху пива та закопайте в землю до самого краю в місці найбільшого скупчення слимаків. Різкий запах пива їм до вподоби, тому вони залазять у стаканчики, поїдають листочки кульбаби й труяться пивом.


Залишити коментар