Ціни на свині продовжують знижуватися

свині

Свиня, фото з відкритих джерел

Другий тиждень липня приніс подальше зниження цін закупівлі свиней забійних кондицій, констатують в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

Торги на 28-й тиждень завершилися пониженням планових цін на 1-3 грн/кг проти котирувань попереднього тижня. Так, на Заході ціновий коридор зупинився на рівні 52-53 грн/кг, у Центрі основні товарні партії реалізовували по 54,5-56 грн/кг, а на Сході ціни варіювали в межах 55-57 грн/кг. Середньозважена цінова позначка цього тижня склала 54,1 грн/кг, що на 4% менше ніж на початку місяця.

Представники м’ясопереробної галузі констатують нехарактерну для сезону млявість торговельної активності на ринку свинини як попереднього, так і цього тижня. Через це низка переробників мали перехідні залишки, тож скоротили об’єми заготівлі. При цьому оператори зазначають, що реалізація ще не встигла відреагувати на зміну цін, тож на ринку ще спостерігається розбалансованість попиту та пропозиції.

Водночас переробники очікують, що у кінці липня ринкова ситуація стабілізується, після чого закупівельні ціни мають відновитися.


Залишити коментар