Фермерам потрібна допомога, щоб вивезти тварин з Харківщини

Люди масово евакуюються з районів поблизу бойових дій. Перевозять і цілі господарства. Тварин евакуюють з Миколаївщини, Запоріжжя та інших областей. Наразі про допомогу з вивезенням корів просить фермер з Харківщини, повідомляє SEEDS.

Днями на сторінці проєкту “Сімейні молочні ферми” з’явилося оголошення: “До нас звернувся фермер із Харківщини з проханням допомогти евакуювати корів із зони, де поблизу проходять бойові дії. Термінового переміщення на перетримку або продаж потребують 4 корови і 1 телятко. Місцезнаходження тварин: Харківська обл., Ізюмський р-н (колишній Балаклійський), с. Андріївка. Просимо допомоги у всіх небайдужих, хто має можливість або будь-яким чином може допомогти врятувати тварин”.

Небайдужі аграрії відгукнулися на заклик і погодилися прихистити худобу у своєму господарстві. Тепер фермерам залишилось знайти транспорт і людей для безпосередньої евакуації тварин. Звісно, всі логістичні витрати будуть оплачені.

Усі, хто має можливість допомогти, можуть звернутись до власника тварин Романа за телефоном +380967720979, або до представниці проєкту “Сімейні молочні ферми” Наталії за телефоном +380961478184.


Залишити коментар