Пн. 17 Червня 2024

Через “Дію” можна отримати грант на відкриття власної справи

У цифровому додатку “Дія” з’явився новий розділ – “єРобота”. З допомогою нього можна не лише працевлаштуватися, а й отримати грант на створення власної справи. Аграрії ж можуть через цей розділ отримати грант на закладання нових садів чи будівництво теплиць, повідомляє SEEDS.

“На часткову компенсацію вартості створення теплиць пропонується отримання гранту у розмірі 5-7 мільйонів гривень. Очікувана кількість грантів – 3 тисячі на рік. Бюджет програми – 7 мільярдів грн. Програма розрахована на приватних підприємців, аграрні компанії, фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менш як 7 років”, – повідомили в Мінагрополітики.

Крім будівництва теплиць, кошти можна витратити на придбання насіння, обладнання, добрив. Держава компенсує 70% всіх витрат.

“Також можна отримати гранти на підтримку садівництва, ягідництва та виноградарства. Йдеться про часткову компенсацію вартості садів. Держава надаватиме від 300 до 400 тисяч гривень на гектар садів. Це приблизно 70% середньої вартості висадки. Заплановано гранти для висадження 10 тисяч гектарів нових садів. Бюджет програми – 4 мільярди гривень”, – зазначили в Міністерстві аграрної політики та продовольства.


Залишити коментар