Понад сотню корів врятували з-під обстрілів на Миколаївщині
Сб. 13 Серпня 2022

Понад сотню корів врятували з-під обстрілів на Миколаївщині

врятували корів

Власники ферми «Авангард» на Миколаївщині, господарства, яке неодноразово потерпало від обстрілів, закликали власників інших господарств допомогти евакуювати ВРХ. Пропонувалося взяти корів на тимчасове утримання, або купити. Було кілька спроб вивезти тварин. Унаслідок однієї зі спроб автомобілі з ВРХ потрапили під обстріл, загинула людина та кілька тварин. Попри це, активісти зі Львівщини наважились ще на одну спробу порятунку ферми, повідомляє SEEDS.

“Після телефонних перего­ворів та контакту з керівником господарства Людмилою Голуб взялася за справу команда дро­гобичан у складі Андрія Ковча, Руслана Щерби, Сергія Щерба­кова та Івана Марківа. Спеціа­лізований транспорт із водіями надала компанія ТОВ “БВА”. Близько трьох годин тривала евакуація рогатих особин. По­тім була 20-годинна поїздка до Дрогобича. Полегшувало доро­гу тваринам те, що в автомобілі подавалася вода й чисте пові­тря”, – пише “Високий замок”.

У результаті поїздки вдалося врятувати 120 голів худоби (корів, телят, нетелів). Тварин купило кілька господарств. Більшість ВРХ наразі у господарстві «Тарком».

Після евакуації на фермі в Миколаївській області залишилось ще 50 голів худоби. Господарство знову зазнало обстрілів. Десять корів загинуло, ще десяток отримали поранення.

Наразі жителі Дрогобича готують житло, щоб прийняти власників та працівників ферми з Миколаївщині.


Залишити коментар