Нд. 26 Травня 2024

Городникам нагадали, коли робити пікіровку перцю

Коренева система перцю досить вразлива і вимагає багато часу на відновлення сил. Саме тому пікіровка розсади перцю — більш складний процес, ніж пікіровка томатів або інших культур.

Оптимальний час для пікіровки — коли на пагоні з’являється кілька повноцінних листочків. Про це пише “Земляк”.

Зазвичай пікіровка перцю відбувається через 2,5 тижні після висадки насіння.  Для початку варто підготувати ємність з новим грунтом, утрамбувати його та посередині зробити лунку для коріння рослини. «Із загального горщика обережно виймається сіянець, допомагаючи собі ложечкою або маленькою лопаткою. Якщо виймається декілька сіянців, то правильно в першу чергу пікірувати тільки найсильніші», — кажуть експерти.

Розміщувати сіянці в лунках треба так, щоб коріння солодкого перцю рівно і вільно розташовувалося в лунці. Глибина посадки — точно така ж, що була і до пікіровки. Дуже заглиблювати сіянці не потрібно. «Грунт навколо рослини ущільнюють; перець трохи поливають прямо під корінь», — додали знавці.

При пікіровці солодкого перцю треба стежити, щоб корінець не загинався і не поламався, бо це може привести до гальмування зростання розсади.


Залишити коментар