![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Фермерам розповіли, як можна використати захоплену російську військову техніку
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275501095_269017165411369_2105272338631508725_n.jpg)
Якщо фермер заволодів ворожим танком, то його можна розібрати на запчастини, метал або віддати теробороні для захисту міста. Про це повідомляє 5 канал, пише agronews.ua.
«Двигуни з танків можна ставити, як дизельні генератори використовувати, виробляти електроенергію, тому дуже корисна річ в господарства», — зауважив черкаський тероборонець Павло Собко.
Аграрій з Черкащини Григорій Пащенко вважає, що російську техніку використовувати у сільському господарстві не доцільно.
«Сільське господарство у нас розвинуте, у нас техніка енергозберігаюча, сучасна, обробляється ґрунт за найновішими технологіями. Тому ота російська техніка нікому не потрібна, тому що вона енергозатратна. Хіба на металолом здати, щоб у мирний час робити з неї с/г інвентар», — наголосив аграрій.
Залишити коментар