У Києві торгують отруйними грибами
Ср. 12 Травня 2021

У Києві торгують отруйними грибами

Небезпечні гриби кияни побачили в Голосіївському районі на стихійному ринку. Після дощів розпочинається сезон грибів. Важливо в цей період бути уважними і не ризикувати своїм здоров’ям. Так, небезпечні гриби кияни побачили в Голосіївському районі на стихійному ринку. Про це повідомила  в одній зі спільнот у Фейсбуці Лариса Задвірна, пише agronews.ua.

“У нас на алеї на стихійному ринку навпроти АТБ (по вул. Ак.Заболотного) чоловік продає гриби – строчок гігантський, які являються отруйними.и Не купуйте цих грибів, а якщо вже купили — викиньте у сміття, щоб не отруїтися на свято”, — написала Задвірна.

За словами авторки допису, ці гриби містять отруту гіромітрин, яка не зникає при відварюванні, не виводиться з організму, а накопичується в печінці і призводить до незворотних наслідків або зразу, або з часом.

“Чоловік відмовився забрати гриби з продажу, хоча насправді знає, що гриби дуже сумнівні, недавно в Чернігівській області ними отруїлися четверо дітей, які зараз в реанімації”, — додала киянка.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)