Жінка згоріла живцем спалюючи траву, а син отримав опіки (Фото)

Моторошна трагедія сталась в селі Терново Тячівського району, пожежа забрала життя жінки та вкалічила її сина.

На жаль, люди не припияють спалювати сухостій. Через це страждають не лише тварини та рослинний світ, але й самі люди. У декого вже згоріли будинки. А от випадок у селі Терново Тячівського району став трагічним для самої жінки, яка спалювала сухостій.

У присілку Вишоватий, що в селі Терново Тячівського району старенька спалювала у гаю поруч із городом суху рослинність та сміття. Однак через деякий час пожежа значно збільшила площу, що неабияк налякало інших домочадців. Відтак вони викликали рятувальників та пішли подивитись, що сталося.

На місці згарища родичі виявили тіло пенсіонерки, на жаль, без ознак життя.До прибуття на місце пожежників селяни намагалися самостійно приборкати полум’я, однак бажаного результату це не давало. Окрім того, син загиблої отримав опіки ІІ ступеню нижньої кінцівки та у подальшому був госпіталізований до районної лікарні. Після обстеження та надання медичної допомоги чоловік продовжив лікування амбулаторно.

Пожежу впродовж 2,5 годин ліквідували вогнеборці місцевої пожежної команди с. Нересниця.

Рятувальники Закарпаття в черговий раз застерігають громадян не спалювати сухостій, адже це не приносить жодної користі, а лишень лихо та біду, – повідомляє ДСНС України в Закарпатській області.

 

 

Я


Залишити коментар