Кіровоградські фермери взяли до рук зброю, аби захиститися від рейдерів
Чт. 12 Грудня 2019

Кіровоградські фермери взяли до рук зброю, аби захиститися від рейдерів

Аграрна самооборона.

Щоб захистити свої господарства від рейдерських захоплень, фермери з Бобринця, на Кіровоградщині, заснували аграрну самооборону. Об’єднання діє з 2017 року і наразі запитує, що може сьогодні зробити держава для захисту права власності в країні.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Бобринецькі аграрії – одні з тих, котрі не стали чекати дій від держави, а вирішили організуватися і виступити на захист своєї власності. Заснував об’єднання фермер Юрій Крутько. Саме він і запросив (під час запису телепрограми) міністра Тимофія Милованова приїхати до них – обговорити питання, пов’язані із земельною реформою.

«Вчора я побачив кілька господарств, де фермери десятками років вкладали кошти, працю та душу, а сьогодні чекають гарантій від держави, щоб це зберегти. Ні, не чекають, а самоорганізовуються захищати себе. Але також готові подивитись на те, що зробить держава для захисту прав власності», – написав Тимофій Милованов.

Міністр розповів, що планує зробити уряд для запобігання рейдерству в Україні:


Залишити коментар