Фермер із Прикарпаття вирощує полуницю, яка від перепаду температур стає ще солодшою (Відео)

Фермер із Прикарпаття вирощує полуницю, яка від перепаду температур стає ще солодшою (Відео)

Богдан Лутчин вибрав так звану ремонтантну розсаду — вона родить пів року, а від перепаду температур стає ще солодшою.

Богдан Лутчин, який вирощує ягоди, запевняє, що полуницю ростить не на вагу, а на якість. За вирощення полуниці чоловік взявся п’ять років тому. Починав із двох соток, а ідею запозичив за кордоном, йдеться в сюжеті Факти.ICTV з Прикарпаття, – пишуть Вікна.

Змагатися із полуничними регіонами, як от Закарпаття чи Херсонщина, Богдан не став. Вирішив використати кліматичні особливості Прикарпаття.

Вибрав так звану ремонтантну розсаду — вона родить пів року, а від перепаду температур стає ще солодшою. Такі сорти вирощують у Нідерландах та на півночі Італії.

Зазвичай урожай збирають від двох до шести людей. Для місцевих це додатковий і доволі прибутковий заробіток. За кілька годин збирачі отримують по 500 грн.

Просто неба тут гектар полуниці. Але найбільше надбання — це чотири теплиці, зроблені за іспанським принципом. Накриття зверху зберігає ягоди від дощів, знизу вони мають достатньо повітря, а під землею — система зрошення.

Богдан раз на тиждень збирає до 80 кілограмів полуниці. У планах фермера збільшити плантації, а також розширити баштан, бо в сезон підприємець вирощує ще й кавуни.

Більше — в сюжеті Факти.ICTV:


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)