Понад 20 літрів молока від кожної із 205 дійних корів щоденно отримують урманські тваринники

Понад 20 літрів молока від кожної із 205 дійних корів щоденно отримують урманські тваринники

Молоду команду спеціалістів формує на молочно-товарній фермі ПОП «Урманське» ПАП «Агропродсервіс» керівник господарства Василь Лещук. Зробивши акцент на збалансованих раціонах годівлі, поліпшенні ветеринарного і зоотехнічного обслуговування ВРХ, Василь Михайлович переконаний, що ще одним вагомим показником є людський чинник, керівники середньої ланки, які мають закордонний досвід роботи у тваринництві.

Віднедавна завідувачем тваринницької ферми працює Сергій Вівчар. Свого часу він закінчив Бучацький державний аграрний коледж, опісля п’ять років стажувався на молочній фермі у Данії. Набуті знання застосовує на виробництві і результат не забарився: відколи тут функціонувала ферма, ще з радянських часів, про нинішні показники надоїв і мріяти не могли. Від кожної із 205 дійних корів нині щоденно отримують понад 20 літрів молока , а загалом ця планка сягає більше як 4 тонни сировини на день. Сезон отелення корів закінчився, однак стадо демонструє позитивну динаміку збільшення загальних надоїв молока.

Потрібно зазначити, що справами господарства постійно цікавиться керівництво компанії. Нещодавно, під час зустрічі з колективом тваринницької ферми, а працює тут 22 виробничників, засновник «Агропродсервісу» Іван Чайківський зазначив, що якби у нього був вибір керувати аналогічними «Урманському» господарствами, він неодмінно вибрав би «Урманське», настільки йому імпонує відповідальність і працьовитість місцевих людей і насамперед таких керівників як Василь Лещук.

До речі, у реконструкцію молочного блоку тваринницької ферми компанія інвестувала декілька мільйонів гривень, на черзі – реконструкція приміщення для утримання молодняка ВРХ.

У розмові з нами заступник директора з тваринництва ПАП «Агропродсервіс» Борис Рудюк повідомив про ще одне кадрове призначення: технологом тваринницької ферми «Урманського» працюватиме Іван Чорноус, який також має закордонний досвід роботи, зокрема, у Швейцарії практикувався на виробництві сирів, а в Данії працював на молочних фермах. Отож правильний підбір молодих, але вже досвідчених кадрів, без сумніву сприятиме як росту виробничих показників, так і авторитету господарства загалом.

Степан ЯРЕМЧУК


Залишити коментар