За яких недуг допомагає насіння льону

Це маленьке насіння здатне підтримати роботу організму, попередити ряд захворювань і покращити загальне самопочуття. Коли їх просто потрібно включити у меню?

Льон – одна з небагатьох трав, яка стимулює вироблення власного інсуліну. У льоні багато кальцію, ним лікуються також остеопорози. Є в ньому й естрогени, тож він корисний жінкам після тридцяти років.

Насіння має бути сире, висушене, але не смажене: при смаженні кислоти омега-3, що містяться у льоні, руйнуються. Льон потрібно заварювати окропом у термосі. Добре заварювати мелене насіння. Насіння льону благотворно діє на кишечник, прибирає застійні явища в ногах, коли ноги набрякають. При розладах кишківника настій треба випивати без гущі, при запорах – навпаки.

Коли ми п’ємо льон, відбувається стимуляція підшлункової залози. Кидає в жар – перша ознака, що включається підшлункова залоза. Ті, у кого дуже зашлакований організм, можуть відчути поколювання в ділянці підшлункової. Це не означає, що їм льон не можна пити. Відбувається відновлення мікроциркуляції кровообігу.

При діабеті пити один раз вранці натщесерце порцію льону і підключити корінь цикорію для виведення діабетичних отрут.

Для очищення нирок, виведення радіаціїз організму можна пройти курс: пити 6-8 склянок льону щодня через дві години, незалежно від їди. Заварюємо одну столову ложку без верху меленого льону на склянку води. Два дні п’ємо – два дні відпочиваємо, два дні п’ємо – два дні відпочиваємо, два дні п’ємо – один день відпочиваємо: всього тиждень.

Науковиця розповіла, які сорти канабісу є в Україні


Залишити коментар