Які овочі посіяти в липні

Фото з відкритих джерел.

Редис теж можна посіяти в липні (і навіть пізніше) з інтервалом 2 тижні. Світловий день стає коротшим, але коренеплоди все одно зростуть соковитими і ніжними, якщо в грунті буде досить азоту. Висаджувати редис можна на щойно звільнену грядку після ранньої картоплі.

Посіяний в липні і зібраний в жовтні дайкон чудово зберігається і до березня не втратить свіжості. Крім того, посів саме в цей час знижує ризик ураження хрестоцвітими блішками, ріповою і капустяною совкою, а також іншими шкідниками.

У липні не пізно посадити бобові

Горох, квасоля і боби також дозрівають досить швидко. До того ж всі ці культури холодостійкі. Перед посівом насіння замочіть на 10-12 годин, а саму грядку добре пролийте. Ідеально садити після дощу.

Корисні поради щодо повторного посіву

Віддавайте перевагу скоростиглим гібридам і сортам. Пам’ятайте про сумісність культур і сівозміну: вибираючи рослину для повторного посіву.

Ретельно підготуйте грядку: видаліть рослинні залишки і бур’яни, перекопайте її, полийте в кілька підходів так, щоб грунт просочився на глибину 10-15 см. При необхідності внесіть добрива: 30 г сечовини, 45 г суперфосфату і 15-20 г сульфату калію на 1 кв.м.

Літні повторні посіви часто страждають від нестачі в грунті вологи, тому краще висівати пророщені насіння в попередньо добре пролиті водою борозенки або після гарного дощу.

Артишок не потребує особливого догляду


Залишити коментар