Чт. 20 Червня 2024

Інтернет в селі стане кращим

інтернет

Фото з відкритих джерел.

Законопроєкт має на меті полегшити отримання постачальниками електронних комунікаційних послуг прав на користування земельними ділянками для розгортання та експлуатації електронних мереж.

Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт №9549 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури.Законопроєкт має на меті полегшити отримання постачальниками електронних комунікаційних послуг прав на користування земельними ділянками для розгортання та експлуатації електронних мереж, передає sud.ua.Спрощена процедура надання прав на земельні ділянки має сприяти розвитку та покращенню покриття населення України мережами зв’язку четвертого покоління (4G) та мобільним високошвидкісним Інтернетом. Очікується, що ці зміни сприятимуть покриттю національних та міжнародних автошляхів, сільської місцевості, а також залізничних шляхів мережами 4G.

У результаті реалізації закону планується покриття додаткових 1600 км автошляхів мережами 4G, що дозволить забезпечити або покращити доступ до мереж для понад 100 тисяч абонентів у віддалених регіонах.

Окрім цього, передбачається покриття мобільним зв’язком 1500 населених пунктів у сільській місцевості, де наразі відсутній мобільний зв’язок, і де проживають 600 тисяч осіб.

Що буде з тарифами на комуналку після здорожчання електрики


Залишити коментар