Чт. 30 Травня 2024

Кава, цукор і вершки – як змінилися ціни

Розчинна кава є популярним напоєм в Україні. Вона завоювала незмінну любов споживачів завдяки тому, що не вимагає додаткових пристроїв та інструментів для заварювання, а також легко та швидко готується. Багато кавоманів, як в Україні, так і в багатьох інших країнах, п’ють каву з вершками.

У зв’язку з цим портал “Хвиля” вирішив дізнатися, що відбувається з цінами на розчинну каву однієї з популярних торгових марок в Україні, а також про те, як змінилася вартість вершків та цукру за місяць.

Ціни на каву

Розчинна кава Nescafe Gold в упаковці 210 грам в українських супермаркетах у квітні коштує, як і у березні, 351,39 грн. Зазначимо, що ціна почала різко знижуватися з початку року. Наприклад, ще у січні вартість позиції перевищувала 377 гривень за 210 грамів.

Ціни на вершки

Вершки за місяць в Україні подорожчали. Продукт жирністю 10% в упаковці 200 грам у березні коштував у середньому 25,96 грн., а у квітні ціна зросла до 26,30 грн.

Ціни на цукор

Після кількох місяців здешевлення у квітні у супермаркетах подорожчав цукор. Якщо минулого місяця кілограм продукту коштував українцям 28,85 грн., то у квітні ціна склала вже 29,17 грн.

В якій області України продукти найдорожчі


Залишити коментар