![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
В Шацькій громаді плетуть кошики з коріння сосни
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/koshyky-1.webp)
Традиція плетіння кошиків з коріння сосни в Шацькій громаді ввійшла до обласного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Одним із носіїв такої традиції є Володимир Іванович Дударчук, який народився в селі Мельники.
Чоловік мешкає в Шацьку. Розповідає, що плести кошики його навчив батько.
Про це інформують у Шацькому будинку культури.
Для плетіння пан Володимир використовує різні матеріали: коріння сосни, лозу і сучасну пластикову стрічку, яка дуже легка і довговічна. Зі стрічки плете і кошики різного розміру, які має на продаж.
Залишити коментар