Чт. 30 Травня 2024

5 причин скористатися послугами дизайнера інтерʼєру

Ваша оселя виглядає далеко не як дім вашої мрії? Ви хотіли б змінити щось і не наважуєтеся? Тоді вам необхідний справжній фахівець, який зробить для вас дизайн інтерьера.

1. Професійна оцінка фахівця

Досвід, необхідні знання та навички дизайнера інтерʼєру зможуть змінити вашу домівку до невпізнання. Для початку проаналізує простір і надасть поради, що можна переоблаштувати, щоб квартира виглядала вишукано. Інколи варто додати кілька акцентів, щоб кімната заграла новими кольорами. Але, якщо ви хочете змінити все, то дизайнер розробить проєкт, який кардинально змінить інтерʼєр будинку.

Саме дизайнер може допомогти вам уникнути помилок та необдуманих рішень. Інколи вподобані меблі в магазині, абсолютно матимуть інакший вигляд у кімнаті, а інколи й доволі недоречно. Тому, щоб не розчаровуватися і не викидати надарма кошти, фахівець дасть вам кілька слушних порад.

2. Індивідуальний дизайн інтерʼєру

Якщо ви не на 100% впевнені у своєму смаку і до кінця не знаєте, як хочете, щоб виглядав ваш будинок, то тут потрібен фахівець. Дизайнер інтер’єру допоможе вам визначити ваш стиль, гарантуючи використання оптимального простору кімнат, які будуть співзвучні особистим потребам, і відповідатимуть  вашому способу життя. 

Врахуйте, що дизайнери інтер’єру добре розбираються в різних стилях дизайну, модних і популярних, а також позачасових і класичних. Вони  вміють вміло використати ваші побажання, яким би ви хотіли побачити свій дім, та відтворити це у проєкті. Ви можете обговорити його та внести усі корективи. Ваші бажання будуть втілені у реальність. Вам не лише сподобається, а ви відчуєте себе трішки дизайнером, який додав частинку ідей для інтерʼєру своєї оновленої оселі.

 

3. Унікальні ідеї 

Ви також можете посперечатися, мовляв, для чого наймати фахівця, якщо ідеї можна почерпнути в інтернеті. Так, але тут є дві сторони медалі. Не все зображене на фото може підійти до кімнат вашої квартири. Керуючись бажанням мати все, що вам подобається, ви можете потрапити в пастку і перетворити інтерʼєр помешкання на повну нісенітницю, де нічого не буде гармонійно поєднане. Можливо, ви хочете візуально збільшити простір та не знаєте як, дизайнери інтер’єру мають досвід, і знають як зробити це. Вони вивчають природний шлях світла і створюють дизайн, який акцентує весь простір відповідно до цього світла. Вони володіють маленькими дизайнерськими хитрощами.

4. Економія часу та коштів

Дизайнери інтер’єру можуть допомогти вам спланувати бюджет на ремонт. Це вам зекономить багато часу.  Адже вони знають, скільки коштують різні матеріали та меблі, і можуть скласти деталізований перелік витрат. Ще одним великим плюсом є те, що дизайнери інтер’єру співпрацюють з постачальниками та торговими агентами, вони часто можуть отримати знижки на меблі чи будівельні матеріали. Це допоможе вам заощадити гроші.

5. Візуалізація кінцевого результату

Коли ви інвестуєте в проєкт дизайну інтер’єру, важливо мати чітке уявлення про кінцевий результат, якого ви хочете досягти. Це необхідно, щоби прийняти рішення, а також для спілкування з вашою родиною. Інтерʼєр має сподобатися усім членам сімʼї, які мешкають з вами. Ваш дизайнер інтер’єру зробить візуалізацію проєкту інтерʼєру. Тоді ви всі разом зможете оцінити його.

Новий дизайн інтерʼєру має принести у ваш дім лише затишок і комфорт, щоби завжди хотілося сюди повертатися.


Залишити коментар