Нд. 14 Квітня 2024

“Пристрасті” довкола фіолетових помідор

Нещодавно компанія Red Sun Farms випустила фіолетовий помідор, який має унікальні переваги для здоров’я та є рослинним біотехнічним сортом. Що спонукало компанію вивести на ринок цей сорт томатів?

«Ми уважно стежили за процесом схвалення фіолетових помідорів FDA і знали про перші випробування цього продукту кілька років тому тут, в Онтаріо, коли його випробували як потенційний засіб для отримання соку та переробки помідорів», — говорить Гарольд Пайварінта, старший директор. продажів з Red Sun Farms. Після схвалення FDA Нейтан Пумплін, генеральний директор Norfolk Healthy Produce, звернувся до команди Red Sun Farms із можливістю співпрацювати для виробництва перших високотехнологічних комерційних фіолетових помідорів. «Ми були зачаровані його біоінженерією на рослинній основі та покращеними перевагами для здоров’я, які він пропонував», — поділився Пайварінта.

Фіолетовий відтінок

Користь для здоров’я цього сорту томатів пояснюється високим вмістом антоціанів.

«Крім того, характерний фіолетовий відтінок дуже вражає візуально». Незважаючи на цю новаторську характеристику, сорт зберігає класичний смак, текстуру та консистенцію традиційних тепличних помідорів черрі. «Ця дивовижна риса досягається шляхом введення двох генів квітки львиного зева в помідори, що дозволяє їм природним чином дозрівати до яскраво-фіолетового кольору замість звичайного червоного», — прокоментував Пайварінта.

Нещодавно сорт отримав назву Імператриця. «Назва була ретельно підібрана, щоб передати суть сорту». Насичений темно-фіолетовий колір випромінює царствену ауру, віддаючи данину Великобританії, де ця риса виникла. «У поєднанні з його винятковими перевагами для здоров’я, Empress є пропозицією преміум-класу в цій категорії. Для споживачів, які шукають додаткову дозу поживних властивостей у своїх продуктах, помідори Empress є відмінним вибором»

Дозвіл США

У цей час томат Імператриця дозволено вирощувати та розповсюджувати на ринку США. Red Sun Farms вирощує сорт у своїх теплицях у Вірджинії. Проте команда Норфолка наразі подає заявку до Канадського агентства інспекції харчових продуктів (CFIA) для отримання дозволу на вирощування та продаж Empress у Канаді. Поки що реакція споживачів на Empress була надзвичайною. З моменту свого дебюту на Southern Exposure кілька тижнів тому ця зернова обмежена серія отримала підтримку від роздрібної торгівлі, спеціалізованої оптової торгівлі та громадського харчування.

«Як тільки канадське вирощування та продаж буде дозволено, ми очікуємо, що розповсюдження цього продукту вибухне», – прокоментував Пайварінта.

Перший комерційний урожай у Вірджинії відбудеться в середині квітня, і Red Sun Farms сподівається виробляти врожай до листопада, виходячи з того, наскільки добре рослини адаптуються до високотехнологічного середовища. Перш ніж перший урожай зійшов з пакувальної лінії, попит на Empress значно перевищує пропозицію. «Це не дивно, враховуючи успіх Норфолка в продажі упаковок фіолетового насіння томатів садівникам у США, де продажі були призупинені через чотири тижні, перевищивши 13 000 одиниць». Команда вирощування Red Sun старанно керує врожаєм, щоб підтримувати постійну доступність зі своїми роздрібними партнерами, забезпечуючи максимальну доступність для споживачів.


Залишити коментар