Нд. 25 Лютого 2024

Зірвіть усі яблука, інакше зашкодите дереву взимку

Кожен садівник знає, що за садом потрібно дивитися і доглядати не лише влітку та навесні, а й узимку. Так, досвідчені садівники нагадали, що в жодному разі не можна залишати на зиму на плодових деревах.

Отже, до переліку небезпечних об’єктів потрапили плоди, листя та павутиння.

Щодо плодів, то для когось виглядають красиво червоні яблука, запорошені снігом. Але саме в цих плодах селяться шкідники, які з початком весни почнуть атакувати дерево. Тому постарайтеся зняти всі плоди на дереві.

Листя також може нести в собі небезпеку, а все тому, що воно може бути заражено спорами грибкових хвороб, які просто чекатимуть свого часу.

Якщо на ваших деревах є кокони з павутини, то це явна ознака присутності небезпечних шкідників. А це означає, що павутину потрібно спробувати зняти з плодових дерев або обробити інсектицидами, важливо, щоб вони працювали за зимової погоди. Оскільки багато препаратів просто не розраховані на мінусову температуру.

Також не забуваємо під час снігопаду трусити сніг із гілок. Якщо снігу багато і він мокрий, то під його вагою можуть постраждати дерева.

Харчова міль: виявити та знешкодити


Залишити коментар