Фільм про українських виноробів переміг на іспанському кінофестивалі

Документальний фільм «Поранена земля» (Wounded Land) здобув головний приз журі Most Festival – Wine International Film Festival в Іспанії. Фільм присвячений українцям-виноробам, які, попри війну, продовжують плекати власну землю, пише SEEDS.

Статуетку забрав український журналіст Роман Заяць, який є автором сценарію, режисером фільму та засновником медіапроєкту «Серцевина». Вручення відбулося символічно 12 листопада – в український День виноградаря та винороба.

«Ця нагорода для всіх, хто працює на землі, хто збирає виноград, минаючи міни та ракети, і наперекір обставинам робить вино, чудове вино. Це нагорода тим виноробам, сомельє, підприємцям, які загинули. І як журналіст скажу, що це, зокрема, нагорода для всіх медійників, які, щоби розказати світу про справжні жахіття війни, також втратили своє життя. Заради нашого майбутнього життя», – сказав Роман на врученні нагороди.

«Поранена земля» розповідає про людей, які не залишили свою землю, продовжують про неї піклуватись, плекають свої лози, попри постійну небезпеку, пише The Village Україна.«Дехто з героїв фільму пішов воювати, майже всі волонтерять, але всі точно знають, що саме вони захищають: цінність людського життя, приватної власності, родинних традицій», – кажуть у знімальній команді.

Фільм насамперед розрахований на іноземну аудиторію, яка зможе дізнатись про війну не зі стрічки новин, а з особистих історій людей, які тут живуть, працюють, воюють, волонтерять і вірять у майбутнє.


Залишити коментар