Чт. 20 Червня 2024

​​Чому чорнобривці садять в листопаді

Деякі дачники в листопаді розслабляються і відпочивають до наступного сезону. Однак багато з них навесні займаються посадкою овочів, в результаті, просто не встигають потурбуватися квітами. В результаті влітку багатьом не вистачає краси, а ряди з рослинами виглядають куди убогішими, ніж хотілося б. Втім, є спосіб цьому запобігти. Можна витратити годину часу в листопаді на посадку рослин.

Отже, які квіти посадити під зиму. Ідеальним варіантом стануть чорнобривці. Вони не тільки красиві, але і відлякують шкідників своїм запахом. До того ж, ці квіти почнуть радувати око ще навесні, а закінчать цвісти лише восени, повідомляє телеграм-канал “СОДа”.

У листопаді, коли перші морози вже устаканилися, старі чорнобривці потрібно прибрати, зібравши коробочки з насінням. Грядку злегка розпушити, покласти туди коробочки. Насіння потрібно трохи заглибити у ґрунт. Зверху насипати гною з землею. Після можна забути про чорнобривці до весни.

Старі чорнобривці (листя і стебла) можна розкидати по городу і злегка вбити в землю. Рослина знезаразить ґрунт, в наступному сезоні можна буде не переживати через хвороби майбутніх посадок.

Щоб вазони добре росли, додайте корицю


Залишити коментар