Бразилія перемогла США в експорті кукурудзи

Цього року Бразилія збирається випередити США як найбільшого світового експортера кукурудзи, що відображає як високий урожай, так і логістичні прориви, такі як консолідація північних експортних маршрутів, які підвищують конкурентоспроможність південноамериканського зернового центру.

Експорт кукурудзи через північні порти Бразилії, які використовують водні шляхи басейну річки Амазонки для транспортування зерна по всьому світу, має намір перевищити обсяги через найбільш традиційний порт Сантос третій рік поспіль.

Ця зміна підкреслює те, як Бразилія, яка має три врожаї кукурудзи на рік, нарешті долає деякі вузькі місця інфраструктури, які протягом тривалого часу ускладнювали поставку її урожаїв на світові ринки.

Нова угода з Китаєм про постачання, яку було оголошено минулого року, свідчить про те, що Бразилія, можливо, починає більш тривалу еру переваги над експортом кукурудзи зі США, на відміну від останнього разу, коли бразильці ненадовго захопили світову кукурудзяну корону під час посухи в Північній Америці в сезоні 2012/2013.

Джерело: Reuters


Залишити коментар