![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
На Дніпропетровщині працює єдина державна лісова пасіка
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/pasika-1024x681.jpeg)
Щосезону на пасіці Павлоградського лісництва філії «Новомосковського лісового господарства» качають до 30 кг меду. Зазвичай з однієї повної рами виходить 1,5-2 кг продукту. Але все залежить від погодних умов, говорить пасічник лісництва Андрій Васильченко.
Про це повідомляє Східний лісовий офіс.
Так, за сприятливої погоди з однієї качки можна добути 15 кг меду. Крім того, обов’язково більша частина продукту лишається бджолам. Акація, різнотрав’я, гречка та соняшник.
Пасіка складається з понад сотні вуликів, розташованих на пересувних платформах. По завершенню сезону її перевозять на зимівлю до лісу, ближче до лісництва.
Залишити коментар