Червоний ківі може заполонити ринок Азії

Продавець ківі Zespri почне випробування нового сорту червоного ківі взимку в Новій Зеландії, щоб задовольнити зростаючий попит в Азії. Компанія повідомила новозеландським ЗМІ, що незабаром розпочне передкомерційні випробування нового сорту червоного ківі в країні.

Голова Zespri Брюс Кемерон (Bruce Cameron) заявив, що цей крок став відповіддю на «високий попит на бренд RubyRed на міжнародних ринках, особливо в Китаї, Японії, Сінгапурі та Тайвані», передає EastFruit.

Раніше цього року компанія заявила, що експортний продаж ківі з червоною м’якоттю зріс приблизно до 330 000 лотків, що майже втричі перевищує результат, досягнутий у кампанії 2022 року.

Кемерон додав, що розширення площ під ківі дозволить до 2027/28 року поставити близько 6,9 млн лотків із фруктами.

«Рішення довести ще один червоний сорт до комерційних випробувань є частиною наших зусиль щодо забезпечення наших постачань Zespri RubyRed Kiwifruit протягом усього сезону та підвищити цінність для виробників, – сказав він. — Очікується, що новий сорт, який пройде передкомерційні випробування, матиме інший сезонний час, ніж Red19 і вдало доповнить сортовий асортимент компанії».


Залишити коментар