Чт. 21 Листопадаа 2024

Правила підживлення болгарського перцю

Фото з відкритих джерел.

Болгарський перець вирощується багатьма городниками. При правильному догляді, культура відрізняється високою врожайністю. Зокрема, з кожного куща, можна зібрати понад 10 кг плодів за сезон. Але, щоб домогтися гарного росту, високої врожайності болгарського перцю, велику увагу потрібно приділяти підгодівлі.

Підживлення перцю у відкритому ґрунті

Бувалі городники радять проводити підгодівлю солодкого перцю, що росте у відкритому грунті не менше 3 разів за сезон. Перше внесення добрив здійснюється через 10-12 діб, після пересадки молодих рослин. Цього часу достатньо, щоб культури прижилися на новому місці, пише телеграм-канал “СОДа”.

Внесіть в 10 л ємність з водою 5 грамів суперфосфату і 10 грамів сечовини. Розчин якісно розмішується. Для кожного куща достатньо 1 л живильної рідини. Підгодовуючи рослини, намагайтеся, щоб рідина не потрапила на листя.

Друга підгодівля проводиться при появі перших зав’язей. Внесіть в 10 л ємність з водою по 1 ч. ложці карбаміду і калію, 2 ст. ложки суперфосфату. Склад добре перемішується. Проводиться кореневе підживлення. Для кожної рослини потрібно 1 л розчину.

Завершальна, третя підгодівля, проводиться під час дозрівання плодів. Покладіть в 10 л відро з водою по 2 ч. Ложки калійної солі й суперфосфату. Здійснюється кореневе внесення живильного розчину.

Підживлення перцю в теплиці

У періодичному внесенні добрив, потребує і перець, що росте в теплицях. Перша підгодівля проводиться через 2 тижні після пересадки молодих рослин на нове місце. Внесіть в 10 л ємність з водою по 1 кг коров’яку і пташиного посліду. Суміш перемішується. Для кожного куща потрібен 1 л живильної рідини.

Друга і третя процедура здійснюється після цвітіння і при дозріванні перших плодів. Використовується той же розчин, що і при першій підгодівлі. Але до складу вноситься трохи мінеральних добрив.

Якщо ґрунт в теплиці має низьку кількість поживних речовин, можна виконати додаткову підгодівлю. Вона здійснюється за допомогою мінеральних речовин і суперфосфату. Підживлення може проводиться в сухому або в рідкому вигляді.

Виконуючи правильну, своєчасну підгодівлю перцю, що росте в відкритому ґрунті або в теплицях, можна домогтися їх якісного зростання, розвитку, першокласної врожайності. Зрозуміло, крім внесення добрив, рослинам потрібно та інший догляд.

Догляд за еустомою в саду та вдома

 


Залишити коментар