В МХП стартували жнива

Збиральна кампанія ранніх зернових розпочалася на Дніпропетровщині, Черкащині та Київщині. На сьогодні обмолотили близько 500 га озимого ячменю та ріпаку.

«Жнива стартували у звичні агрономічні терміни, попри те, що весняна посівна розпочалася із запізненням у зв’язку із несприятливими погодними умовами, – говорить керівник Агронапряму МХП Сергій Доброгорський. – Під час жнив на полях рослинницьких підприємств МХП працюють комбайни, обладнані елементами точного землеробства, а саме з використанням картографування врожайності».

Активна фаза жнив у МХП припаде на другу половину липня, коли почнуть масовий збір озимого ріпаку та озимої пшениці, під які в компанії цьогоріч виділили 74 тис.га. Очікувана урожайність пшениці – понад 6 тонн/га, ріпаку – понад 3,8 тонни/га.

Загалом цьогоріч у компанії засіяли 352,5 тис. га у 12 областях України. З них зерновими та олійними культурами – 255,5 тис. га. Решта площ – нішеві та технічні культури.

Довідка

МХП — міжнародна компанія у сфері харчових, агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах (Perutnina Ptuj Group). Дочірні підприємства МХП працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострова та інших країнах ЄС. Станом на 2021 рік компанія МХП посідає 8 місце у переліку Forbes 100 найбільших приватних компаній України.  Компанія МХП – вагомий гравець на аграрному ринку, виробничі потужності якого охоплюють 12 областей України. Земельний банк становить 360 000 га, з них під вирощування сільськогосподарських культур – 353 000 га. Важливою складовою агровиробництва МХП є цифровізація та застосування інновацій.


Залишити коментар