Ср. 29 Травня 2024

Чому вазонам потрібен лавровий лист

Лавровий лист — популярна пряність, яку використовують у кулінарії, вважають природним антисептиком, інформує Ukr.Media. Лавр може похвалитися вмістом фітонцидів, безліччю мікроелементів та дубильних речовин. У кожної господині на кухні знайдеться кілька листків лавра, які можуть використовуватися не тільки за прямим призначенням — як прянощі. Лавровий лист стане в нагоді в квітникарстві. І ось, що потрібно зробити.

Лавровий лист має антибактеріальні властивості, містить вітаміни групи А, В і С, а також калій, магній, кальцій, фосфор, залізо, кислоти.Всі ці компоненти сприятливо впливають на рослини, а застосування лавра в квітникарстві дає разючий результат.

Лавровий лист можна використовувати для оздоровлення ґрунту та листя, насіння та коріння. Після обробки настоєм із лаврового листа зникнуть небезпечні мікроорганізми з ґрунту, а рослини зміцніють.

Горщики з квітами можна ставити в тазик з розчином на кілька хвилин, щоб наситити ґрунт корисними вітамінами та мікроелементами, рослини обприскують, поливають під корінь. Для приготування розчину потрібно: 3-4 лаврових листа, 1 л гарячої води (70-80 градусів), нехай настоїться 4 години, повністю охолоне.

У Вінниці успішно запрацювала сіті ферма


Залишити коментар