Ср. 19 Червня 2024

Фермери у Люксембурзі хочуть скоротити виробництво молока

Зіткнувшись з падінням цін на молоко, деякі молочні фермери в Люксембурзі запропонували добровільно скоротити виробництво молока, щоб оптимізувати управління власними витратами. Але готові піти на такий крок лише за умови надання необхідної компенсації та фінансової допомоги.

Ціни на молоко падають по всій Європі. За попередніми даними Єврокомісії, в березні 2023 року cередня ціна на сире молоко в ЄС склала 51,79 євроцентів/кг і скоротилася майже на 3% порівняно з лютим. Молоко-сировина в ЄС коштує на 15,2% менше, ніж рік тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейну сироварню облаштували у селі на Івано-Франківщині

Згідно дослідження Rabobank, навіть незначне збільшення виробництва сировину і скорочення попиту на молочні продукти призвели до зниження цін на сировину в першому кварталі 2023 року. Як повідомляє Rabobank, зараз ціни на молоко в ЄС знаходяться на середині шляху великої корекції після нетипового підвищення минулого року.

За даними «Європейської молочної ради», ключовими проблемами для фермерів по всій Європі залишаються великі надлишки сировини на ринку, падіння закупівельних цін на молоко і скорочення доходів від реалізації готової продукції.


Залишити коментар