Американські селекціонери вивели три сорти черешень

черешня

Черешня, фото з відкритих джерел

Каліфорнійська селекційна компанія International Fruit Genetics (IFG) анонсувала появу в лінійці Cheery Cherry™, до якої наразі входять Cheery Moon™ і Cheery Glow™, трьох нових сортів черешні. Про це повідомляє EastFruit з посиланням на Freshplaza.

Плоди нового сорту Cheery Cupid™, запатентованого під найменуванням IFG Cher-ten, мають форму серця із солодко-терпким смаком. Сорт є ранньостиглим. Попри те, що сорт з’явився зовсім недавно, він добре зарекомендував себе під час сортовипробувань. Черешня сорту Cheery Cupid™ з комерційних садів постачатиметься 2023 року з Іспанії та Чилі, а з Каліфорнії – 2024 року.

Лінійка Cheery Cherry поповнилася і ще двома сортами:

Сорт Cheery Nebula™ (запатентований як IFG Cher-eight) вирізняється великою ягодою з довгою зеленою плодоніжкою та інтенсивним смаком. Раннього терміну дозрівання. Сорт вирізняється низькою потребою в холодному періоді – менш як 300 годин.

Сорт Cheery Chap™ (запатентований як IFG Cher-nine) – ще один сорт раннього терміну дозрівання з інтенсивним кольором ягоди і яскравим смаком. Рослинам цього сорту потрібно менш як 300 годин зимового холоду.

Нові сорти черешні вирощуються в Каліфорнії, Іспанії, Чилі, Австралії та Південній Африці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські вчені створили нові сорти бавовнику

Сорти IFG обов’язково тестують на збереження якості плодів протягом кількох тижнів зберігання, що дає змогу упевнитися в можливості тривалого транспортування та забезпечення поставок як на внутрішній, так і на зовнішній ринки.


Залишити коментар