Сб. 25 Травня 2024

Презентували новий застосунок для аграріїв

Компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних. Презентація новинки відбулася під час 30-ї щорічної зимової конференції компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії Агротерра.

Panorama дає змогу аграріям безперешкодно переглядати дані з монітора, встановленого у кабіні сільгоспмашини, як безпосередньо в застосунку, так і за допомогою переміщення даних на будь-яку іншу платформу.

Монітор 20|20 надає найбільш повну та чітку агрономічну картину поля, і аграрії мають мати змогу легкого доступу до цих даних на платформі, якою вони користуються. Panorama має API, який дозволяє іншим галузевим платформам даних створювати з’єднання зі системою Precision Planting та безперешкодно передавати дані з монітора 20|20 на будь-яку платформу.

За допомогою застосунку Panorama аграрії можуть переглядати карти, створювати звіти, а дилери Precision Planting — надавати дистанційну підтримку технологій.

В компанії зауважують, що Panorama пройде бета-тестування навесні 2023 р. в США і Канаді. Після випуску мобільний застосунок буде доступний у Apple App Store і Google Play Store, а також через браузер.


Залишити коментар