Сб. 25 Травня 2024

Домашній імбир можна виростити на підвіконні

Звичайний корінь імбиру з магазину можна не лише нарізати для чаю, але і просто посадити. Навіть на звичайному підвіконні він приживеться і може забезпечити вас своїм власним запасом імбиру.

Прорости може майже будь-який корінь з супермаркету — важливо, щоб на ньому були нирки-відростки. Вони дуже швидко дають корінь в землі й імбир починає проростати.

Садимо імбир так, як і будь-яку іншу тропічну рослину — беремо горщик з дренажем, вниз насипаємо керамзит, основну землю змішуємо з універсальною пальмовою або кактусовою. Тоді вона буде досить пухкою, щоб коріння дихало.

Саме коріння імбиру слід “розбудити”. Розміщуємо корінь на ніч у воді кімнатної температури. А з ранку садимо на невеликій відстані один від одного — між рослинами має бути місце, щоб могли розвинутися відростки.

Присипаємо на глибину близько 5 сантиметрів і чекаємо, не забуваючи іноді поливати. Через пару тижнів імбир проросте. Зазвичай коріння ростять кілька місяців, після чого імбир викопують, беруть з врожаю невеликий корінь і знову садять.

Одного вікна на запас імбиру на всю зиму швидше за все не вистачить. Але якщо у вас є закрита сонячна теплиця, то імбир можна висадити на літо і, подібно картоплі, зібрати восени урожай на всю зиму.


Залишити коментар