Ср. 19 Червня 2024

Фермерка з Дніпропетровщини прихистила сотні тварин, врятованих з гарячих точок

В умовах війни українці евакуюються з зони бойових дій. Не залишають вони на призволяще і тварин. Утім, хоч про домашніх чотирилапих (котів та собак) подбати в такій ситуації не важко, та знайти прихисток для сільськогосподарських тварин – куди важче, повідомляє SEEDS.

Власниця ферми на Дніпропетровщині Євгенія Молчанова вирішила допомогти колегам та врятувати тварин. На своїй молочній фермі, де господиня утримує близько 400 кіз, вона прихистила ще 400 тварин. Це і корови, і коні, і собаки.

“Зараз у господарстві мешкає 860 тварин, і половину з них рятували з гарячих точок. Це не тільки коні, а й собаки, кролі, птахи, кози та навіть нутрії”, – розповідає пані Євгенія.

Щомісяця на утримання тварин витрачають більш ніж 150 тис. гривень. З харчами для господарства та доглядом допомагають волонтери. Наразі вони шукають нових господарів для врятованих тварин.

“Люди евакуювалися, залишали, бо не могли вивезти тварин. От ми зараз роздаємо їх у хороші руки, бажано парно, бо кролі такі товариські”, – говорить працівниця ферми Анастасія Коваль.


Залишити коментар