Копії людських голів: фермери вирощують гарбузи-скульптури (фото, відео)

Копії людських голів: фермери вирощують гарбузи-скульптури (фото, відео)

Незвичайні гарбузи у формі голови вирощує сім’я фермерів з США. Це не гарбузи, це справжні гарбузові скульптури, пише agronews.ua.

Ви, напевно, вже бачили квадратні кавуни, які вирощують за особливою технологією, щоб надати їм бажану форму. Сім’я фермерів з Кеш Веллі в Сполучених Штатах Америки, пішла ще далі. Вони експериментують з гарбузами, перетворюючи їх на щось неймовірне.

Вражає, чи не так? І ні, справа не в якихось особливих сортах — тут головне, щоб гарбуз не був «схильний» до гігантського або, навпаки, міні-розміру. Надати гарбузам такі форми дозволяє особлива технологія вирощування.

Коли плід зав’язується і трохи підростає, його поміщають в спеціальну форму, що складається з двох половинок. Обидві частини стягуються болтами звичайним шуруповертом — і далі гарбуз росте вже в формі, приймаючи той вид, який ми і бачимо в результаті.

Вартість одного такого гарбуза — 75 доларів (приблизно 2 тисячі гривень) за умови самовивозу. Скажете, дорого? Можливо, але ж це не масове виробництво, а дійсно унікальний штучний продукт.

Втім, сім’я фермерів не скаржиться на брак покупців. І, крім гарбузів-голів, також вирощує гарбузи-гіганти — для яскравих вечірок і різних змагань.


Залишити коментар