Шанхай інвестує в Україну $ 17 млн: озвучені найбільш перспективні сфери для співпраці
Пт. 17 Вересня 2021

Шанхай інвестує в Україну $ 17 млн: озвучені найбільш перспективні сфери для співпраці

Шанхай розвиває ряд проектів агропромислового сектора в Україні на загальну суму $ 17 млн, бачить перспективи співпраці в енергетиці, інфраструктурі, сільському господарстві.

Про це повідомила заступниця директора Шанхайської міській торговельній комісії Чжу І в ході Інвестиційного форуму Києва-2021, передає ukrrudprom.com.

«Зараз у нас є шість проектів прямих інвестицій Шанхая в Україну на суму $ 17 млн, що стосуються сільського, лісового господарства, тваринництва та рибного господарства. Загальний обсяг контрактів, які Шанхай укладає в Україні, досягає $ 897 млн, з яких $ 278 млн стосуються сфери телекомунікацій, розробки і газодобувних, бурових проектів», — розповіла вона.

За її даними, товарообіг між Шанхаєм і Україною в 2020 році склав 4,6 млрд юанів.

«Думаю, співпраця між нашими країнами може бути взаємовигідною. Чим краще ми будемо розвивати торгівлю та обмін інвестиціями, тим більше це створить можливостей для інновацій і співробітництва в сфері енергетики, сільського господарства, будівництва інфраструктури, виробництва промислових товарів і в інших секторах», — зазначила Чжу І.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)