![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
У Карпатах відкрили сироварню, де готують швейцарські делікатеси (відео)
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/syrovar.png)
Кілька років та кілька мільйонів гривень знадобилося місцевим ентузіастам, аби відкрити у Косівській громаді сироварню. З місцевого продукту тут вже рік виготовляють швейцарські делікатесні сири.
За головного кулінара взяли місцевого Василя Копильчука. У хлопця – освіта ветеринара, але за покликанням себе називає сироваром.
У теплу пору робота у гуцульській сироварні починається удосвіта. Першим сюди навідується водій Олесь, який об’їжджає високогірне село і збирає сировину. Вже тоді за роботу береться сировар із помічниками. Вони досліджують молоко на основні показники, тоді охолоджують і пастеризують його. І вже після цього приступають до головного процесу – сироваріння.
Подробиці – в сюжеті ТБ “Галичина”.
Залишити коментар