На Ужгородщині вродила картопля небувалих розмірів
Сб. 25 Вересня 2021

На Ужгородщині вродила картопля небувалих розмірів

В Ужгородському районі Закарпаття родила крупна картопля. А під одним з кущів знайшли бульбу розміром з середню голівку капусти, повідомляє «Голос Карпат».  

«Не зважаючи на тривалі дощі та мізерний врожай другого хліба у деяких районах області, у населених пунктах на Ужгородщині люди радіють благодатному урожаю. За словами багатьох жителів, цьогоріч урожай другого хліба куди кращий аніж торік», – зазначає видання.

Та є і недоліки, відзначають селяни. Хоч картопля вродила і достатньо велика, багато врожаю зігнило через дощі. Окрім того, чимало картоплі пошкоджено слимаками.

«Місцями траплялась картопля порядних розмірів. Минулого року урожай був мізерним, а цьогоріч одна картопля таких розмірів, що на долоні не поміщається. Є і дрібної картоплі, однак більшість врожаю солідних розмірів, – розповіла Марія Король з села Тур’я-Реметі – Вісім мішків уже перебрала, – хороший врожай, гріх нарікати. На кількох шорах, де посадила заради експерименту спеціальний сорт. Вдалося вибрати урожай розміром із середню головку капусти».

Джерело Agro Times


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)