На закинутій фермі під Вінницею знайшли невідомий підземний комплекс
Пт. 17 Вересня 2021

На закинутій фермі під Вінницею знайшли невідомий підземний комплекс

На околицях Вінниці дослідники виявили черговий підземний комплекс. Знахідку виявили на місці закинутої ферми ранньорадянської доби учасники спільноти «Тіні.Вінниці».

Пише SEEDS.org.ua за інформацією Вінниця.info.

Закинута ферма розташована на в’їзді до Вінницьких Хуторів. Від самої будівлі залишилася стіна, але підземелля чудово збереглися.

«Ферма була збудована приблизно в 30-х роках минулого століття, в період тодішньої колективізації», – каже дослідник вінницьких підземель Денис Колесник.   

Про те, що ця територія колись могла бути частиною єдиного колгоспного комплексу, натякають і будівлі поблизу, схожі на амбари, та закинута будівля, на якій ще видніється похилений напис «Колгоспник».

На знахідку, каже Денис, він з колегами наштовхнулися випадково, перевіряючи одну теорію. В них була інформація про приблизне місцерозташування закинутої ферми, і вони вирішили перевірити, чи не залишились на її місці якісь «цікавинки». Виявляється, залишились.

Околиці закинутої ферми доволі мальовничі – неподалік розташоване озеро, на протилежному боці якого видніються житлові будинки. З цього ж боку водойми берег заріс рослинністю, хоча, теоретично, міг би стати черговим місцем відпочинку.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)