Обирай "Село року-2019": народне голосування триває

Обирай “Село року-2019”: народне голосування триває

3-й сезон соціального проекту про українські села «Сільський Ревізор» завершено! За рік команда проекту проїхала 7 різних областей нашої країни, 10 сіл і тисячі кілометрів.

Ревізії в селах торкнулися всіх об’єктів інфраструктури: сільська рада, медицина, освіта, спорт, культура, сфера послуг, духовне життя, підприємства та, звичайно, доброустрій. Також «Сільський Ревізор» особливу увагу приділяв соціальним активностям у селах місцевих підприємств, передусім аграрних. Рівень розвитку кожної сфери життя українських сіл команда «Сільського Ревізора» оцінювала за 5-бальною шкалою. Тепер прийшов час і вам дати свою оцінку, вибравши «Село року-2019»!

НАРОДНЕ ГОЛОСУВАННЯ ЗА «СЕЛО РОКУ-2019» ВІДКРИТО!

Ви можете проголосувати за свого фаворита до 22 вересня.

«Третій сезон нашого соціального проекту був особливим. Так, у нашої команди виникла ідея створення нового формату. І ми її реалізували – наші читачі змогли глибше відчути життя кожного села, побачивши його людей, їхній побут і культуру на власні очі у відеопрограмі на нашому YouTube-каналі. Мені здається, що подивившись будь-який із випусків, кожен зможе відчути себе частиною нашої команди й немов прожити з нами три дні, які ми проводили в кожному селі. А тепер і рішення, хто повинен стати «Селом Року-2019», також за вами!», — розповіла ведуча програми «Сільський Ревізор» Вероніка Порохняк.

Кожне село 3-го сезону дивувало глядачів і знімальну групу. Нагадаємо фіналістів конкурсу.

Озера
Першу сільську ревізію нового сезону провели на Київщині в селі Озера Бородянського району. У 2018 р. бюджет села становив близько 3,5 млн грн.

Остаточна оцінка для Озер від Сільського Ревізора — 45 балів із можливих 50.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор 3.1. Озера

Тубільці

В останні дні бабиного літа гуски гріли лапи у Черкаській області в селі Тубільці. Бюджет сільської ради у 2017 р. був майже 3,3 млн грн.

Загальна сума балів для села Тубільці від Сільського Ревізора — 48 балів з 55 можливих!

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор — Тубільці тизер

Мурафа

В останні дні грудня команда «Сільського Ревізора» навідалася в село Мурафа, розташоване в Краснокутському районі на Харківщині, щоб перевірити, як там живеться мешканцям, і оглянути сільську інфраструктуру.

Бюджет сільської ради у 2018 р. становив 4,3 млн грн.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.3: Мурафа — Новий формат

Ольгопіль

Наприкінці першого місяця весни Сільський Ревізор вирушив у свою 4-ту подорож! Гуски приїхали до великого села Ольгопіль Вінницької області, окрасою якого є рукотворний острів «Тузла-2». Надходження до бюджету у 2019 р. становили 5,5 млн грн.

Остаточна оцінка для Ольгополя від Сільського Ревізора — 37 балів із можливих 40.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.4: Ольгопіль — вогнище на пам’ятнику Леніна та Каленич всемогутній

Краснопілка

Нашій команді настільки припала до душі Вінницька область, що ми вирішили повернутися в цю область і провести тут свою п’яту ревізію. Цього разу «Сільський Ревізор» відвідав мальовниче село Краснопілка.

План бюджету Краснопільської ОТГ на 2019 р. — 36,3 млн грн.

Загальний бал села — 37 із 40 можливих.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.5: Краснопілка — Як сільська рада «вибиває» гроші? Суперечка місцевих

Колочава

У свою шосту подорож селами України команда Сільського Ревізора вперше за 3 сезони проекту вирушила на Закарпаття. Загальний бюджет села у 2019 р. становив 5,9 млн грн.

Загальний бал села — 36 і 40 можливих.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.6: Колочава — туристичні Карпати та все, що на Вас там чекає!

Угерсько

Наша подорож до Львівської області відбулась у село Угерсько Стрийського району. Зараз часто можна почути, що жителів цього села називають мадярами. За словами людей, навіть на футбольних матчах, буває, кричать: «Гей, гей, мадяро!».

Загальний бал села — 40 із 40 можливих.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.7: Угерсько — гей, мадяро! Уперше на Львівщині

Шкарівка

Чи знаєте Ви село з бюджетом понад 21 млн грн і з більш ніж 40 підприємствами, із 3 великими футбольними полями та школою, до якої приїжджають вчитися навіть з міста? Команда Сільського Ревізора — так. Під час нашої 8-ї подорожі ми відвідали чарівне село Шкарівка Київської області.

Остаточна оцінка для Шкарівки від Сільського Ревізора — 34 бали з можливих 40.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.8: Шкарівка — ще одне село, у якого вийшло!

Сопошин

На цей раз ми відвідали село, де функціонує єдиний в Україні завод із перероблювання меду та продуктів бджільництва — Сопошин у Жовківському районі Львівської області.

Загальний бюджет села Сопошин на 2019 р. становить 4,1 млн грн.

Загальний бал села — 34 із 40 можливих.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.9: Сопошин — три заводи й 5-поверховий будинок! А чи село це?

Старий Порицьк

Десята, остання ревізія 3-го сезону відбулася в мальовничому селі Старий Порицьк, яке розкинулося в південно-західній частині Волинської області. Зараз там працює одне з найуспішніших підприємств у районі «Старий Порицьк».

Загальний бал села — 36 з 40 можливих.

Дивитися відеовипуск: Сільський Ревізор #3.10: Старий Порицьк — Волинь моя, краса моя!

Кожне з цих сіл стане переможцем в одній із номінацій і отримає грошовий сертифікат на поліпшення інфраструктури. На переможця голосування чекає головна нагорода — 100 тис. грн на розвиток села.

Урочиста церемонія нагородження переможця в номінації «Село року-2019» відбудеться 28 вересня в гостях у переможця минулого сезону — села Омельник Полтавської області.

Джерело: https://kurkul.com


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)