Подовжувачі vs мережеві фільтри: що підійде саме вам?

Хороша ідея — купити мережевий фільтр… Але чи потрібно вам це, чи, можливо, було б розумно обійтися простим подовжувачем? Порівняємо ці два варіанти й визначимо, в якому випадку кожен із них буде доречним.

Потроху про кожний із приладів

Фільтри й подовжувачі часто виконують схожі функції, але все ж це не одне й те саме.

Подовжувач

Про призначення подовжувача немає сенсу розповідати, бо воно очевидне. Розглянемо просто додаткові плюси які несе використання цього пристрою.

  • Зазвичай (хоча й не завжди) подовжувач оснащений кількома розетками, що надає йому й роль розгалужувача. так одна розетка в протилежній стіні перетворюється на чотири, зручно розташовані біля робочого столу.
  • Якщо мережевий подовжувач оснащений кнопкою, ви отримуєте змогу одним дотиком знеструмити обладнання, не вимикаючи штепсель із розетки. До того ж, кнопка, що світиться в темряві, нагадає вам, що пристрій все ще не вимкнений.

Мережевий фільтр

Роль, яку виконує фільтр мережевий, полягає в першу чергу в захисті приєднаного обладнання від перепадів напруги, а також сигналу від електромагнітних та радіочастотних перешкод.

Він влаштований набагато складніше, ніж просто подовжувач, а деякі моделі взагалі не можуть служити подовжувачами, бо не оснащені довгим кабелем. Такий фільтр представляє собою невеликий пристрій у формі штекера, що вмикається безпосередньо в розетку, й має на корпусі розетку, щоб до неї, в свою чергу, можна було приєднати інше обладнання.

Але більшість моделей все ж мають кабель довжиною від 1,5 метра й розглядаються як подовжувач з запобіжником, що виконує подвійну роль.

І що ж-таки обрати?

Захист обладнання від нестабільної напруги — річ необхідна, тож якщо ваш комп’ютер чи інша техніка ще не підключені до стабілізатора чи ДБЖ, фільтр електричний буде більш бажаним, ніж простий подовжувач.

Якщо ж ваші прилади вже мають захист від негативних впливів неякісного живлення, ваш вибір — подовжувач.

При виборі моделі слід звернути увагу на певні деталі в описі товару:

  • матеріал (перевага надається негорючим);
  • наявність чи відсутність заземлення;
  • опірність негативним погодним умовам за шкалою IP;
  • кількість вмонтованих розеток;
  • якість кабелю — діаметр, матеріал, довжина;
  • максимальна потужність, яку витримує модель (залежить у великій мірі саме від кабелю).

А взагалі в домі та офісі рекомендується мати обидва варіанти — про всяк випадок.

Лайфхак

Подовжувач електричний — це не завжди про дроти на підлозі, що чіпляються за ноги. Кабель подовжувача дуже зручно розміщувати на стіні за допомогою коробу для дротів, який продається в тому самому EServer і коштує копійки.

Так, кабельні канали застосовують не лише в прокладанні стаціонарної проводки, а й таким чином — швидко та зручно. Таким чином подовжувач можна прокласти й унизу по підлозі чи на стіні по-під стелею.

EServer попереджає!

  • Ви можете використовувати мережеві фільтри, приднуючи один до одного. Фільтр в вашому відгалуженні мережі має бути лише один.
  • Подовжувачів можно використовувати скільки завгодно, але до розетки приєднується саме фільтр, якщо він є.
  • Товстий кабель менш схильний до перегріву, але й погано гнеться. Плануйте, де й як буде розміщений подовжувач перед тим, як зробити покупку.

Фільтри й подовжувачі — тут!

Якщо ви визначилися, що саме вам підійде — мережевий фільтр чи подовжувач, саме час завітати до EServer. Тут ви знайдете широкий вибір і того, й іншого, а працівники проконсультують вас щодо особливостей окремих моделей.

В асортименті магазину також є інші види мережевого обладнання й засоби для їх монтажу.


Залишити коментар