Підприємці Харківщини можуть отримати 500 тис. грн на власну справу

Фото з відкритих джерел.

Уряд вдвічі збільшив граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа», яка є частиною програми єРобота, для підприємців Харкова та Харківської області. Тепер вони можуть отримати до 500 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу. 

“Ми розуміємо, з якими викликами щодня стикаються підприємці Харківщини. Дякуємо їм за те, що вони продовжують працювати попри обстріли, відключення світла, руйнування і втрати. Щоб підтримати їх, ми вдвічі збільшили граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» до 500 тисяч гривень. Ці кошти можна використати на оплату оренди, обладнання, зокрема й на купівлю генераторів,” – наголосила Перша віцепрем’єр-міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Іншою зміною, внесеною Урядом до програми «Власна справа», є те, що фізичним особам, які ще не зареєструвалися як ФОП і хочуть отримати грант до 75 тисяч гривень, не обов’язково створювати робоче місце. Умови для отримання грантів тепер такі:

  • від 50 000 грн до 75 000 грн – не обов’язково створювати робочі місця для фізичних осіб, які ще не зареєструвалися як ФОП;
  • від 75 000 грн до 150 000 грн – необхідно створити одне робоче місце для фізичних осіб, які ще не зареєструвалися як ФОП;
  • від 50 000 грн до 150 000 грн – необхідно створити одне робоче місце для всіх інших;
  • від 150 000 до 250 000 грн – необхідно створити два робочих місця для всіх.

Отримані грантові кошти можна витратити на оренду, обладнання, меблі, програмне забезпечення, маркетинг та рекламу тощо.

Підприємцям, які бажають долучитися до грантової програми «Власна Справа», потрібно виконати такі кроки:

  1. Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі Дія за допомогою BankID або електронного підпису.
  2. Заповнити онлайн-заявку на порталі Дія.
  3. Прикріпити бізнес-план за встановленою формою.
  4. Підписати заявку електронним підписом та відправити її.

На Франківщині з вересня запрацює тепличне господарство


Залишити коментар