У Данії роблять шкіру з яблучних відходів

відходи

Альтернативна шкіра на 89% складається із біологічних матеріалів. Фото з відкритих джерел.

Данський стартап Beyond Leather Materials створює шкіру під назвою Leap, використовуючи яблучні відходи від європейського виробництва соку та сидру.

Мета Beyond Leather Materials –”робити відходи красивими”. Завдяки новому партнерству, вона зможе використовувати інноваційний матеріал для створення продуктів для різних ринків, включаючи моду, домашній інтер’єр та меблі.

Фабрика Veshin була обрана через її зосередженість на новітніх альтернативах матеріалам тваринного походження, а також через її прихильність до етичних практик та прозорості. Це підприємство спеціалізується на виробництві розкішних сумок та аксесуарів з матеріалів, які піклуються про добробут тварин, планети та людей.

Beyond Leather Materials була заснована у 2017 році з метою розробки високоефективної альтернативи шкірі, використовуючи технології та принципи кругової економіки. Минулого місяця компанія оголосила про перехід від досліджень та розробок до комерційного масштабу.

Beyond уже запустила свою першу повномасштабну виробничу лінію в Німеччині, потужності якої достатньо, щоб виробити понад 100 тис. м² Leap лише за перший рік роботи.

шкіра
Фото з відкритих джерел.

Матеріал доступний у п’яти стандартних кольорах та чотирьох текстурах, з подальшим розширенням асортименту.


Залишити коментар