![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Мобільну каплицю збудували на Миколаївщині
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/kaplyczya-1024x1819.jpeg)
Фото з мережі Facebook.
У селі Киселівка на Миколаївщиза допомогою вірян створили тимчасовий храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Каплиця вже обладнана усім необхідним для проведення служб.
Про це повідомила пресслужба парафії святого Йосифа у Миколаєві.
«Наш тимчасовий храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії набрав нового вигляду. Каплиця, яка повстала в цьому році, вже має дах і розп’яття, яке височиніє над каплицею і пригадує про наше спасіння», — йдеться у повідомлення.
Гроші на каплицю надали спонсори, а містяни допомогли з встановленням даху та розп’яття.
Залишити коментар