Нд. 14 Квітня 2024

Колишню начальницю відділу Мінагрополітики засудили на 8 років

Колегія суддів ВАКС оголосила вирок колишній начальниці відділу Міністерства аграрної політики та продовольства України, яку у серпні 2016 року було викрито на отриманні 150 тис. доларів США неправомірної вигоди у підприємця за погодження ліквідаційної маси під час проведення процедури банкрутства.

Про це повідомила пресслужба САП.

За даними ЦПК, йдеться про Олену Поліщук.

Заслухавши доводи сторін, суд погодився з позицією прокурора САП та визнав указану особу винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

За вироком суду їй призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади у державних органах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, з конфіскацією частини належного їй на праві власності майна – земельну ділянку площею 0,12 га, що розташована в Бородянському районі Київської області та автомобіль Mitsubishi Outlander.

Вирок Вищого антикорупційного суду набирає законної сили через тридцять днів з дня його проголошення, якщо його не буде оскаржено до Апеляційної палати ВАКС.

На Хмельниччині продають спиртзавод


Залишити коментар