Нд. 14 Квітня 2024

Коли найкраще їсти яйця, якщо хочете схуднути

Більшість звикли бачити яйця на столі вранці. Хай то яйце круто, омлет, яєчня чи яйце-пашот — найчастіше це ранкова трапеза. Але яйця можуть мати ще позитивніший ефект у різний час доби.

Згідно з американським дослідженням, щоб схуднути, яйця слід їсти особливо ввечері. З одного боку, тваринні білки, як правило, легше засвоюються, аніж рослинні, і тому їх слід вживати більше ввечері, щоб забезпечити гарний нічний сон.

З іншого боку, організму потрібно багато енергії для розщеплення білка, особливо під час сну. Це стимулює спалювання жиру, і ви втрачаєте зайві кілограми як би самі по собі.

Яйця також допомагають краще спати. Велика кількість білка в яйцях гарантує, що рівень цукру в крові не вагатиметься. Це призводить до більш глибокого та спокійного сну.

Скільки можна з’їсти яєць на тиждень
Довгий час вважалося, що яйця можуть підвищувати рівень холестерину і тому фахівці рекомендували їх вживати помірно. Однак насправді рівень холестерину може підвищуватись, якщо поєднувати яйця з нездоровою їжею.

Тому якщо ви здорові, то можете безпечно з’їдати до шести яєць на тиждень. На вечерю можна приготувати омлет зі свіжими овочами або фріттату. Також яйця стануть відмінною заміною як перекушування замість продуктів, багатих на вуглеводи — хліб або солодощі.

Чи можливо вилікувати глухоту – дослідження вчених


Залишити коментар