Пт. 1 Березня 2024

Фермери з усіх регіонів України безкоштовно отримають мінеральні добрива

Мінеральні добрива отримають понад 10 тисяч фермерів з усіх регіонів України. Їх придбали завдяки Уряду США та Уряду Республіки Корея. Вчора перші аграрії з Київщини вже отримали добрива для внесення на озимі культури.

Під час першої передачі допомоги аграріям були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк, Тимчасовий Повірений в справах Республіки Корея в Україні Кім Чун-Янг, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, представники програми USAID (АГРО) та аграрного сектору, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Міністр агрополітики наголосив на важливості підтримки США у багатьох питаннях, які впливають на роботу і виживання українського агросектору.

“Ми роздаємо міндобрива для найменших фермерів. Для тих, хто має декілька гектар в обробітку, але багато переживань і проблем. Це відчутна допомога. Важливим фактором цієї програми також є реєстрація малих фермерських господарств в ДАР, для отримання цієї допомоги. Тепер вони зможуть брати участь і в інших програмах допомоги”, – наголосив Міністр агрополітики.

Микола Сольський також подякував Уряду США та особисто пані послу Бріджит Бінк за допомогу аграрному сектору України. А також Уряду та народу Кореї за підтримку.

Загалом, завдяки Урядам США та Республіки Корея придбано 12 тисяч тонн мінеральних добрив. Цього обсягу вистачить для внесення на площі майже 200 тисяч гектарів.

Найбільше “Доступних кредитів” отримали агропідприємці Київщини

 


Залишити коментар