Чт. 20 Червня 2024

Упродовж двох місяців соєва олія продовжує дешевшати

На ринку соєвої олії – зміни. Якщо на початку сезону її вартість зростала, то зараз навпаки. Упродовж двох останніх місяців соєва олія зменшилася у ціні.  Про це свідчать дані моніторингу ІА «АПК-Інформ».

«Надходження високоякісних соєвих бобів нового врожаю було доволі стриманим з початку вересня, через що багато виробників відмічали обмежену пропозицію соєвої олії. Проте попит покупців на дану продукцію був вкрай стриманим і в основному її закуповували невеликими партіями, очікуючи на сезонне зниження цін пропозиції. Враховуючи ситуацію, що склалася, а також пожвавлення темпів надходження соєвих бобів нового врожаю, переробники знижували відпускні ціни на продукцію», – зауважує аналітик олійних ринків агентства «АПК-Інформ» Світлана Киричок.

Так, з початку вересня ціни пропозиції на соєву олію на внутрішньому ринку України знизились на 1100-2800 грн/т та наразі варіюються в межах 31200-33200 грн/т EXW. Нагадаємо, що минулого року у вересні ціни пропозиції на дану продукцію знаходилися в основному в діапазоні 41500-44500 грн/т EXW.

У Пакистані назріває продовольча криза


Залишити коментар