![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Завдяки грантовим коштам на Дніпропетровщині запрацювали цехи
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/susheni-frukty.jpeg)
У Петриківській громаді, що на Дніпропетровщині, запрацювали два сушарні цехи, відкриті за рахунок грантів. Перероблятимуть овочі та фрукти. А ще — козацькі борщі та супи швидкого приготування. Все за власним рецептом.
Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської ОВА.
«Ми готуємо для захисників. Міркували, чим їх ще порадувати. Щоб було по-домашньому смачно і з тривалим терміном зберігання. З’явилися ідеї. Оформили їх у заявку та подали на два конкурси. Перемогли в обох і отримали гранти на облаштування сушарних цехів. У кожен благодійники інвестували майже 100 тис грн», — розповіла голова Петриківської громади Наталія Коваленко.
Гроші пішли на закупівлю спеціального обладнання. Дегідратори, слайсери, вакуматори. Навіть контейнери та стелажі у цехах спеціалізовані. Одні для зберігання сушеного продукту. Інші — для сирого.
«Рецепти розробляли колективно. Суп вирішили робити з додаванням горохово-м’ясного кулешу. Маємо такі закрутки. Досушимо моркву, цибулю. Назвали його «Козацькі литаври», — додає працівниця Світлана.
Готові набори доставлятимуть на передову. Частину заготовок залишатимуть на потреби громади. Так поповнять стратегічний продуктовий запас.
Залишити коментар