Сушильні комплекси для виробництва біопалива
Виробництво біопалива — відносно нова, але дуже перспективна галузь промисловості. Біопаливо дає змогу вирішити відразу дві задачі — утилізацію відходів та отримання додаткового прибутку. До того ж використання біопалива не шкодить довкіллю та запобігає накопиченню в атмосфері вуглекислого газу, що є причиною парникового ефекту.
Виділяють три групи екологічного палива:
- газоподібне;
- рідке;
- тверде.
Кожен тип призначений для певних умов: для промисловості — біогаз, для заправки автомобілів — біодизель та біоетанол. Тверде паливо, для виробництва якого потрібен сушильний комплекс для біоматеріалів, може використовуватись для централізованого теплопостачання та опалення приватних будинків.
Купити сушильний комплекс в Україні — означає отримувати готову продукцію за мінімальною собівартістю. Таке паливо має низьку зольність — близько 3%. Воно не виділяє шкідливих речовин і практично не димить. Крім того, тверде біопаливо є більш енергоефективним, ніж звичайні дрова.
Сушильний комплекс на виробництво може працювати з такими видами сировини:
- стружка;
- тирса;
- солома;
- торф;
- лушпиння соняшнику та ін.
Технологічний процес виготовлення твердого біопалива
Процес виготовлення паливних пелет включає такі етапи:
- подрібнення біосировини до порошкоподібного стану;
- просушування;
- гранулювання.
Для просушування сировини потрібен спеціальний сушильний комплекс для біомаси.
Найчастіше використовується конвеєрний, або стрічковий, спосіб сушіння сировини. Сушильний комплекс на виробництво забезпечує оптимальні результати сушіння, оскільки процес проходить без істотного впливу температури на структуру сировини. Для сушіння можуть використовуватись низькотемпературні джерела тепла, наприклад гаряча вода від тепломережі чи пар низького тиску. Причому різні джерела тепла можуть застосовуватися в комбінації, оскільки процес сушіння відбувається у кілька етапів.
Сушильний комплекс на виробництво працює таким чином: матеріал рухається транспортерною стрічкою всередині тунельної конструкції, призначена для сушіння сировина рівномірно розподіляється стрічкою та обмежується за висотою калібрувальною планкою. Тепло подається по всій довжині тунелю, матеріал, що надходить до зони сушіння, постійно продувається гарячим повітрям, причому в різних відсіках тунелю температура може бути вищою або нижчою залежно від особливостей технології.
Сушильні комплекси для будь-яких задач
Купити сушильний комплекс в Україні — означає отримати сучасне технічне рішення, яке задовольнить потребу переробки як на малих підприємствах, так і на великих виробництвах.
Сушильний комплекс для біоматеріалів від компанії BIOsmartex має такі очевидні переваги:
- Інтегровані технічні рішення дають змогу враховувати всі особливості виробництва клієнта.
- Конструктивне виконання сушильної установки суттєво спрощує транспортування обладнання до місця монтажу.
- Розбірна конструкція сушильних комплексів забезпечує легке та швидке виконання монтажу.
- Сушильний комплекс для біомаси оснащено всіма необхідними датчиками, що дають змогу забезпечувати безперервну роботу в безпечному режимі.
- Завдяки локальній системі керування сучасні сушильні комплекси можуть експлуатуватись в автоматичному режимі.
- Низькі температурні режими сушіння сировини дають змогу отримувати світлі гранули без окалини, що свідчить про високу якість готової продукції.
- Невеликі експлуатаційні витрати, що досягаються за рахунок малої кількості деталей, що швидко зношуються.
Ефективність виробництва твердого біопалива та його якість значною мірою залежать від правильного вибору сушильного комплексу. Дуже важливо купити сушильний комплекс в Україні, який зможе забезпечити отримання готової продукції, що відповідає усім сучасним стандартам.
Спеціалісти компанії BIOsmartex нададуть відповіді на всі питання та допоможуть вибрати обладнання для виробництва твердого біопалива залежно від характеру роботи вашого підприємства. Також ми забезпечимо швидку доставку та пусконалагодження обладнання.
Сушильний комплекс для біоматеріалів — це дуже зручно та вигідно. Таке обладнання не тільки вирішує проблему утилізації відходів виробництва, а й дає змогу отримувати додатковий прибуток.
Залишити коментар