Назбирай собі сам: ферма на Львівщині запрошує любителів ягід

Завжди мріяли про власну дачу чи город, щоб вийти на ділянку і досхочу назбирати та наїстися ягід? Зараз є така можливість навіть у тих, хто не має і клаптика землі – українські фермери почали практикувати запросини відвідувачів на господарства. Наприклад, назбирати суниці садової для себе можна на фермі “ФайнаBerry” у Львівській області, повідомляє SEEDS.

Протягом кількох тижнів біля господарства шикувалася черга з автівок. Багато відвідувачів приїжджали з дітьми. Власники господарства назвали таку послугу “Збери собі сам”. Це не лише можливість провести час з родиною за спільною справою та назбирати корисних ягід, так ще й можна заощадити, адже за зібрану самостійно суницю платити треба значно менше – 40 грн за кілограм.

Власники ферми також запропонували конкурс для відвідувачів. Його мета полягає в тому, щоб зібрати якомога більше ягід. Людина, яка назбирає найбільше суниці садової цього сезону, зможе зібрати таку ж кількість ягід наступного року абсолютно безкоштовно. Наразі рекорд серед відвідувачів “ФайнаBerry” становить 29 кілограмів.

Такий спосіб продажів дозволяє фермерам заощаджувати на логістиці та збиранні продукції. Хоча господарство пропонує і послуги доставки ягід.


Залишити коментар